7 ośrodków narciarskich, które warto odwiedzić w 2017 roku

Franek Przeradzki
01.12.2016 11:25
A A A
Czasy są takie, że bardzo dobrych stacji narciarskich jest na pęczki. Gdy możliwości jest tak wiele, szkoda każdego roku jeździć w to samo miejsce. Przedstawiamy naszą propozycję 7 ośrodków narciarskich, na które warto zwrócić uwagę w 2017 roku. Mamy nadzieję, że ten tekst będzie dla was inspiracją!

Zillertal Tourismus GmbH, Thomas Straub

508 kilometrów wysoko położonych tras narciarskich, doskonałe warunki narciarskie utrzymujące się przez wiele miesięcy i czynny cały rok lodowiec Hintertux - tak w skrócie można opisać jeden z najciekawszych ośrodków narciarskich w Europie. Przeczytaj więcej o Zillertal w naszym artykule.

 

ośrodek narciarski Zillertal w AustriiZillertal.at

Komentarze (20)
Zaloguj się
 • aaa aaa

  Oceniono 45 razy 43

  na glownej napisaliscie ze "ceny sa przystepne" a w tresci nie ma nic o cenach - czy to jest profesjonalizm czy gimbaza?

 • ewangelizator_carvingu

  Oceniono 23 razy 19

  dlaczego te ośrodki a nie inne? jakie były kryteria wyboru które spowodowały ze obok siebie jest Zillertal i gruzinskie krzesełko mniejsze od naszej Białki?

 • ziggybum

  Oceniono 7 razy 5

  Uciwie przetrzegam przed Tarvisio, które jakimś cudem znalazło się w tym rankingu. Jak widać z mapy to niewielki ośrodek, nartostrad jest mało, jest wiele wąskich fragmentów, a ludzi - ze względu na położenie przygraniczne i przy autostradzie - bywa bardzo dużo. W związku z tym nie ma mocnych aby te wąskie odcinki były dobrze utrzymane - zdarza się jazda po lodzie w tłumie. Być może to dobry ośrodek gdy się tam wpadnie przejazdem. Ale na dłużej w Dolomitach - nie polecam - już lepiej podłczyć się do sella ronda z tańszej doliny (np. Alta Badia), albo znaleźć kameralną perełkę jak Val Zoldana albo Forni di Sopra.

 • tomekgaz

  Oceniono 6 razy 4

  "Wisienką na torcie jest malownicze sanktuarium Lussari na szczycie, na wysokość 1760 m. n.p.m ". Dla narciarzy sanktuarium najważniejsze ! Jeśli jednak szczyt jest na wysokości 1760 m to rzeczywiście trzeba się intensywnie modlić o dobre warunki narciarskie.

 • metalin

  Oceniono 3 razy 3

  A perełka BUKOVEL na Ukrainie? Miodzio!

 • dickinsons

  Oceniono 4 razy 2

  "energetyczny" cymbał pisze. Mocium panie, mocium panie. Mocium panie cymbał pisze.

 • grab31

  0

  wagrain może i fajne jest, ale po co tak daleko jeździć, żeby się poczuć pod wyciągami jak w Szklarskiej.... ciemno od ludzi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX