Szczyrk otwiera sezon narciarski 2018/2019

Zdjęcie numer 2 w galerii - Szczyrk otwiera sezon narciarski 2018/2019

Marek Hajkovsky

Szczyrk otwiera sezon narciarski 2018/2019
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Szczyrk otwiera sezon narciarski 2018/2019
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Szczyrk otwiera sezon narciarski 2018/2019
Więcej o:
  Komentarze (15)
  Zaloguj się
  • vicenteolivio

   Oceniono 14 razy 14

   Zbudujcie teraz infrastrukturę dojazdsową i parkingową, bo ani dojechać do Szczyrku nie mozna, a ni zaparkować gdziekolwiek się nie da!!! Wiocha na dole, Europa na górze!

  • uoni

   Oceniono 6 razy 4

   Totalna bzdura. Przy wyciągach tłok, trasy zatłoczone, na dodatek są dosyć trudne, a narciarze zwabieni reklamą przeważnie słabi. Np. trasa nr. 1, czerwona , dosyć trudna, na trasie małe dzieci i narciarze o nikłym stopniu umiejętności. Jeszcze gorzej na Golgocie, po godzinie jazdy potężne muldy zrobione przez zsuwających się narciarzy( bo nie zjeżdżających). Parking w zasadzie jeden, wjazd i wyjazd ze Szczyrku totalna klapa. Bieńkula nieczynna. Jednak jak były orczyki to można było pojeździć, nikt słaby nie pchał sie przykładowo na Golgotę

  • niebieskookie

   Oceniono 5 razy 3

   Reklama poszła za wcześnie, prawie wszystkie soki zamknięte. 2 wyciągi czynne...

  • g96

   Oceniono 2 razy 2

   Szczyrk otwiera sezon narciarski - chciało by się zapytać gdzie? W zeszłym sezonie - trasy zatłoczone i oblodzone. Po około godzinie, pomimo dobrych warunków śniegowych na trasach został lód. Mnóstwo przypadkowych narciarzy bez umiejętności - tłoczno i niebezpiecznie. Kolejki do wyciągów. Przy stacjach kolejek festyny, głośno. Przyroda zniszczona nowymi inwestycjami. Jedyna trasa, którą przyjemnie się jeździło to była trasa z Małego Skrzycznego. Dlatego, że orczyk eliminował tłum i przypadkowych użytkowników. Połowa tras zamknięta. Komunikacja - jeśli chodzi o samochód to nie dział. Po całym dniu jazdy jeszcze dwie godziny w korku, żeby wyjechać. Dawniej można było pojeździć, i to nie dlatego, że zimy były lepsze ale dlatego że siermiężny ośrodek górniczy z lat siedemdziesiątych zastąpił kicz, który oferuje słabą zabawę ale nie narciarstwo.

  • w11mil

   Oceniono 5 razy 1

   Po zeszłorocznej wpadce poczekam na opinie pilotów oblatywaczy. Na razie pozostanę wierny Białce: bez kłopotów z parkingami, karnety nie dość że tańsze, to jeździć można do 22 a nie do 16 jak w Szczyrku.

  • g96

   0

   Trudo ocenić ten sezon ,jeśli jeszcze się nie zaczął. To proste. Jeśli warunki ulegną poprawie to zapewne komentarze się zmienią. W szczególności jaeżeli:
   - "odbudowana" zostanie przyroda - zalesienia, zmniejszenie szerokości niektórych tras, itp.,
   - wybudowane zostanie połączenie komunikacyjne - pociąg albo zakaz wjazdu, mega parkingi przed Szczyrkiem i skibusy,
   - zmniejszona zostanie przepustowość wyciągów, tak żeby nie było tłoku,
   - będą przygotowane wszystkie trasy a nie 25 - 50%,
   - organizatorzy zadbają, żeby na trudnych i średnio trudnych trasach nie było tłumów przypadkowych narciarzy,
   - ośrodek nie będzie reklamowany w głupawy sposób jak wesołe miasteczko,
   - w Szczyrku nie będzie pieców na paliwo stałe - smog był okrutny,
   - będzie śnieg.
   Raczej w tą stronę nie "idzie", więc po co pytać: "po co umieszczać komentarze z zeszłego roku?" Aha wątpię jeszcze w to, że z racji mieszkania w pobliżu ma się kwalifikację do merytorycznej oceny a jeśli chodzi o "topową zabawę" - to potwierdza to tylko moje domysły

  • naanga

   0

   Przepraszam, ale po co umieszczać komentarze dotyczące zeszłego roku ???? Wiadomo, że osrodek się buduje i dopiero w tym roku bedzie można go ocenić. Mieszkam 5 km obok i widzę, że dzieje się naprawdę dużo i myślę, że bedzie dobrze, bo potencjał jest na topową zabawę.

  • stenrw

   Oceniono 7 razy -3

   Jak to? Przed zimą? Mimo globalnego ocipienia?

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX