The Art of Flight: premierowy pokaz

23 listopada jedenaście kin w całej Polsce wyświetliło najbardziej oczekiwany film w świecie sportów akcji. Ogólnoświatowa premiera snowboardowego filmu The Art of Flight odwiedziła także Multikino Złote Tarasy w Warszawie, gdzie dodatkową atrakcją była obecność gwiazd obrazu, Travisa Rice'a oraz Nicolasa Muellera.

Na to wydarzenie czekało wielu miłośników białych szlaków w naszym kraju. Travis Rice i Curt Morgan ponownie połączyli siły, aby stworzyć obraz, który zrewolucjonizował wizerunek filmów snowboardowych. The Art of Flight to film, który w niepowtarzalny sposób łączy piękno przyrody z perfekcją wykonywania trików snowboardowych. Zainteresowanie efektem końcowym przerosło oczekiwania jego twórców. Bilety na seanse w większości miast zostały wyprzedane, a na uroczystą premierę w Złotych Tarasach przybyli między innymi Borys Szyc, Mateusz Damiencki, Dorota Gardias, Marysia Góralczyk i Staszek Karpiel.

W komentarzach publiczności biorącej udział w premierach słychać najczęściej zachwyt krajobrazami, które pojawiają się w tle snowboardowych przejazdów. Za scenerię do filmu posłużyły między innymi szczyty w Darwin Range w chilijskiej Patagonii, Tordrillo Range na Alasce, Snake River Range w Wyoming, Aspen w Kolorado i wiele innych dziewiczych stoków z całego świata.

- The Art of Flight został nakręcony tak, żeby wyświetlać go głównie w kinach - powiedział Travis Rice podczas swojego pobytu w Warszawie. - To już czterdziesty drugi przystanek naszego touru po światowych premierach. Każda z tych projekcji pokazuje nam jak mocna jest społeczność snowboardowa. Spotykamy ludzi podobnych do nas i wymieniamy wrażenia i doświadczenia - dodał snowboardzista

- Wszyscy jesteśmy jedną narodowością snowboardową - dodał Nicolas Mueller podczas konferencji prasowej. - Nieważne skąd jesteś, ważne że masz pasję do jazdy na desce. Właśnie to staraliśmy się zawrzeć w naszym filmie - podkreśla Mueller.

Dołącz do nas na Facebooku