Sport.pl

"Negatyw" - polska produkcja freeskiingowa

9 listopada w Zakopanem odbędzie się uroczysta premiera nowego polskiego filmu freeskiingowego Łukasza Gabryelskiego pt."Negatyw". Na ekranie zobaczycie największe gwiazdy polskiej sceny freeski (m.in Szczepan Karpiel Bułecka czy Jan Krzysztof) na największych polskich i zagranicznych skoczniach, i w najlepszych snowparkach Europy. Po Zakopanem kolejne seanse odbędą się w Warszawie (16.11) i w Krakowie (29.11). Każdej projekcji towarzyszyć będzie afterparty.

W filmie nie zabraknie folkloru związanego z pochodzeniem zawodników. Produkcja łączy ze sobą kilka dziedzin sztuki: filmowej, malarskiej oraz muzycznej.

Na Narty.sport.pl na FB - bilety, konkursy, wydarzenia narciarskie

Film nawiązuje do folkloru zakopiańskiego, zawiera dużo symboliki i akcentów góralskich. Dzięki tym elementom chcemy pokazać możliwości i warunki do uprawiania freeskiing / freeride, jakie są w Polsce, a które nie są wykorzystywane. W filmie będziecie mogli zobaczyć takich zawodników jak Szczepan Karpiel Bułecka, Jasiek Krzysztof, Paweł Urbaś, Staszek Karpiel Bułecka, Wojtek Szczepanik, Tomasz Wolak, Marek Doniec i nasz Austriacki przyjaciel Simon Hofstädter. - opowiada autor filmu.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na premierowy pokaz filmu „Negatyw” do Zakopanego.

Zapraszamy na film, rozpoczynając od daty:

ZAKOPANE: 09.11.2013 - Kino Sokół - centrum miasta/After Party: Vavavoom

WARSZAWA: 16.11.2013 - Klub Sztuki&Sztuczki - centrum miasta/After Party: Sztuki&Sztuczki

KRAKÓW: 29.11.2013 - Kino Ars - rynek - centrum miasta/After Party: Klub Prozak

Na zachętę poprzedni film Łukasza Gabryelskiego, People of the White House

źródło: informacja prasowa

Na Narty.sport.pl na FB