Sport.pl

Pink Jam - dziewczyny do snowparku

Drugiego marca duże skocznie i przeszkody w snowparku na Gubałówce z wdziękiem przejmą we władanie snowboardzistki i narciarki. Kasia Rusin, jedna z najlepszych polskich specjalistek od snowboardowego freestyle'u, zaprasza na drugą edycję Pink Jam. Start o godzinie 10:00. Afterparty w klubie La Playa w Zakopanem.

Tak właśnie będzie wyglądała druga edycja organizowanej przez Burn imprezy Pink Jam, czyli jedynych w swoim rodzaju zawodów freestyle'owych dla kobiet, na które zaprasza Kasia Rusin, Mistrzyni Świata Juniorów FIS z 2012 roku w snowboardowej konkurencji slopestyle.

„Bardzo zależy mi na rozwoju snowboardingu w Polsce, a takie imprezy w tym pomagają. Chciałabym, żeby dziewczyny się zintegrowały, pouczyły nowych tricków i pokazały te, które już umieją. Oczywiście najważniejsza jest dobra zabawa, mam nadzieję, że będzie to ich najlepszy dzień na desce w tym sezonie! Gwarantuję dużo atrakcji, naród, dużo śmiechu i plażowy klimat, w końcu wakacje tuż, tuż. Będzie jak zawsze kolorowo i dziewczęco. Oczywiście zapraszam też panów do kibicowania i podziwiania dziewczyn w akcji. Poza wszystkim park będzie otwarty, więc wszyscy będziemy mogli razem pojeździć!” - zachęca do wizyty na Gubałówce Kasia.

Rozpoczęcie imprezy przewidziane jest na godzinę 10.00. Na najlepsze zawodniczki tego dnia czekają nagrody przygotowane przez Da Kaine i Femi Pleasure.

Wieczorem uczestniczki oraz wszyscy miłośnicy freestyle'u na jednej oraz dwóch deskach bawić się będą mogli na afterparty w klubie La Playa przy ul. Chałubińskiego 38 w Zakopanem. Jak na imprezę dla dziewczyn przystało, zarówno na stoku jak i na afterparty zagra nie kto inny jak LayDJ.

Jedziemy na Jam! Więcej o imprezie będzie można przeczytać na Facebook'u Na narty.sport.pl i off.sport.pl