Sport.pl
Komentarze (84)
Zakopane, którego nie ma. Zimowa stolica Polski nie odkryła jeszcze XXI wieku
Zaloguj się
 • vicente73

  Oceniono 309 razy 291

  Niestety - górale będący zwykłymi rolnikami/chłopami/wieśniakami (do wyboru), tyle, że z Podhala, nie są w stanie przeskoczyć pewnego pułapu kulturowego i zgniją w swoich swarach, awanturach, zacietrzewieniu i głupocie. A my w większości pojedziemy do niedalekiej Słowacji, by tam cieszyć się górami i infrastrukturą (architekturą miasteczek już niekoniecznie, bo to syf podobny naszemu).

 • jj_kaczmarczyk

  Oceniono 228 razy 216

  Coraz mniej ludzi w Zakopanem bo coraz więcej rodaków stać na pierwszy urlop w Austrii albo Włoszech. A kto tam raz pojedzie, już do Zakopca nie wraca...

 • fiodor44

  Oceniono 197 razy 187

  Jak ktoś będzie robił szybki pociąg w Tatry, to proponuję od razu naokoło do Smokovca z pominięciem tej ohydnej dziury. Zakopane niech na zawsze pozostanie zakopane, za karę za chciwość i szmaciarstwo górali. Przez nich przypomina bieda-kurort z głębokiego ZSSR gdzieś na Uralu, za to tuż po drugiej stronie Słowacy jakimś cudem potrafią utrzymać alpejskie standardy obsługi klienta, począwszy od tak fundamentalnych spraw jak BRAK SYFU.

 • 99venus

  Oceniono 193 razy 171

  Zakopane to zadupie zamieszkałe przez pazerną ciemnotę parafialną.ostoja średniowiecza.

 • akkj

  Oceniono 135 razy 125

  Bylem ostatni raz w Zakopanem około 10 lat temu i nigdy więcej moja noga w nim nie postanie. A tym miejscowym prymitywnym, pazernym chamom, brudasom, złodziejom którzy utrzymują swoja zasyfioną, zapyziałą mieścinę w takim stanie jak w połowie XIX wieku życzę żeby wrócili tam - gdzie ich miejsce - do pasienia owiec i przerzucania gnoju, może się do tego nadają, bo mentalnie i cywilizacyjnie są jakieś 200 lat za resztą Polski.

 • 722trebor

  Oceniono 116 razy 114

  ho,ho,ho, ale autora poniosło!!! Nie u nas takie cuda. Wystarczy wspomnieć że owa dziura na Krupówkach straszy już trzeci rok. Z tego co pamiętam, to na tablicy informacyjnej było napisane że w tym miejscu ma powstać galeria handlowa. Zgroza. Opłaty za parkowanie to też skandal nad skandale. Płatne wszędzie i o każdej porze. Zaletą Zakopca jest to ,że jest blisko Tatr i szybko można dostać się w każdy ich rejon. Ale klimatu górskiego nie ma tam już chyba za grosz.

 • Itti Ma

  Oceniono 120 razy 106

  pierwsze zdanie już rozłożyło mnie na łopatkiS :tyczniowy poranek w Krakowie. Wsiadam w szybki, czysty pociąg z przedziałem bagażowym na narty

 • bratis29

  Oceniono 98 razy 86

  ale po co do zakopanego.NIe lepiej na slowacje ?

 • ulv77

  Oceniono 57 razy 51

  WSTYD!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX