Sport.pl

Aktywny weekend na świeżym powietrzu, czyli Red Bull Zjazd na Krechę 2015

Kultowy wyścig Red Bull Zjazd na Krechę powraca na polskie stoki! Wydarzenie to, to nie tylko rywalizacja o tytuł najszybszej zawodniczki lub zawodnika sezonu, ale również pomysł na aktywny, zimowy weekend.

Red Bull Zjazd na Krechę to jedno z najciekawszych wydarzeń sezonu zimowego w Polsce. Biorący w nim udział zawodnicy i zawodniczki to zarówno profesjonaliści walczący o tytuł najszybszego narciarza lub snowboardzisty, ale również amatorzy i amatorki, przede wszystkim szukający dobrej zabawy.

By wziąć udział w zawodach nie trzeba być zaawansowanym narciarzem czy snowboardzistą, niepotrzebny jest także profesjonalny sprzęt. Wystarczy odrobina odwagi i chęć sprawdzenia się na tle innych zawodników. Panie obawiające się rywalizacji z mężczyznami mogą spać spokojnie, gdyż podobnie jak w poprzednich latach podczas eliminacji narciarki i snowboardzistki startować będą w grupach dedykowanych tylko dla nich oraz zostaną sklasyfikowane w swojej kategorii.

Tegoroczna edycja Red Bull Zjazd na Krechę wraca w zmienionej formie. Zamiast jednego finału na zakończenie cyklu eliminacji, tym razem odbędą się 4 finały. Najszybsi z zawodników mają więc szansę na dobrą zabawę i zwycięstwo aż czterokrotnie!

Warto rozważyć swój udział w jednym z przystanków eliminacyjnych cyklu, gdyż poza kultowymi już zawodami, w których wygrać można nagrody ufundowane przez partnerów imprezy - firmy GoPro oraz HEAD, jest to również dobry pomysł na aktywny, zimowy weekend, zabawę z kolegami i koleżankami, a także nietuzinkową przygodę na stoku.

Zarejestrować się do udziału w Red Bull Zjazd na Krechę 2015 można już teraz na stronie: www.redbullzjazdnakreche.pl

HARMONOGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ:

31 styczniaZieleniec, stok nr 4., Winterpol (godz. 11.00)

7 lutego - Szczyrk, Juliany (godz. 11.00)

21 lutego - Białka Tatrzańska, Kotelnica Białczańska (godz.: 11.00)

28 lutego - Zakopane, Polana Szymoszkowa (godz. 18.30)