Otwarty bezpłatny trening narciarski na Całorocznym Stoku Narciarskim "Szczęśliwice"w Warszawie już w tę sobotę!

Już w sobotę, 3 grudnia br. amatorów białego szaleństwa, ale także tych, którzy jeszcze nie pokochali sportów zimowych Klub Narciarski RASC zaprasza na Otwarty Bezpłatny Trening Narciarski. Pod Patronatem Stołecznej Gazety Wyborczej, Radia Złote Przeboje i portalu narty.sport.pl już 3 grudnia br. na Całorocznym Stoku Narciarskim "Szczęśliwice" w Warszawie odbędzie się oficjalne otwarcie sezonu zimowego!

Narciarstwo to najpopularniejsza dyscyplina wśród wszystkich innych uprawianych właśnie zimą, a sport ten zrzesza wielu miłośników i pasjonatów. Czas więc zaprosić na Otwarty Bezpłatny Trening Narciarski. W sobotę, 3 grudnia br. Całoroczny Stok Narciarski „Szczęśliwice” w Warszawie zamieni się w alpejski lodowiec. Już od 12.00 zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku, poziomu umiejętności jazdy czy możliwości sprzętowych.

To jedyna okazja, by wziąć udział w treningach prowadzonych przez doświadczonych instruktorów Klubu Narciarskiego RASC. To szansa, by zasięgnąć wielu ważnych informacji na temat narciarstwa. Eksperci RASC Republic opowiedzą o bezpieczeństwie na stoku, ubezpieczeniach dla narciarzy i wyjeżdzających na wypoczynek czy najlepszych miejscach do uprawiania tego sportu. Będzie można także zasięgnąć porady na co zwracać uwagę przy zakupie sprzętu czy jak go serwisować.

Zapisy do udziału w treningach będą prowadzone od godziny 12.00 na parterze budynku CSN „Szczęśliwice” w wyznaczonym miejscu. Każdy, kto zgłosi się do udziału w treningu otrzyma kupon na loterię, której zwycięzcy zostaną wyłonieni w trakcie trwania imprezy. Sponsorami nagród są partnerzy Narciarskiego Klubu RASC - firmy Rossignol, Invicta oraz Briko.

Wszystkich amatorów białego szaleństwa zachęcamy do aktywnego wypoczynku i życzymy dobrej zabawy. Do zobaczenia na Całorocznym Stoku Narciarskim „Szczęśliwice”!

Organizatorzy:

wosir logo logo

loga partnerów