Sport.pl

Otwarty trening narciarski na stoku Szczęśliwice

Amatorów białego szaleństwa, ale także tych, którzy jeszcze nie pokochali sportów zimowych Klub Narciarski RASC zaprasza na darmowy trening narciarski!

Dołącz do nas na Facebooku

Pod Patronatem Stołecznej Gazety Wyborczej, Radia Złote Przeboje i portalu narty.sport.pl już 3 grudnia br. na Całorocznym Stoku Narciarskim "Szczęśliwice" w Warszawie odbędzie się bezpłatny otwarty trening narciarski - oficjalne otwarcie sezonu zimowego!

Narciarstwo to najpopularniejsza dyscyplina wśród wszystkich innych uprawianych zimą, a sport ten zrzesza wielu miłośników i pasjonatów.

W sobotę, 3 grudnia br. Całoroczny Stok Narciarski "Szczęśliwice" w Warszawie zamieni się w alpejski lodowiec. Już od 12.00 zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku, poziomu umiejętności jazdy czy możliwości sprzętowych.

To wspaniała okazja, by wziąć udział w treningach prowadzonych przez doświadczonych instruktorów Klubu Narciarskiego RASC oraz szansa, by zasięgnąć wielu ważnych informacji na temat narciarstwa. Eksperci RASC Republic opowiedzą o bezpieczeństwie na stoku, ubezpieczeniach dla narciarzy i wyjeżdżających na wypoczynek, czy najlepszych miejsc do uprawiania tego sportu. Będzie można także zasięgnąć porady na co zwracać uwagę przy zakupie sprzętu czy jak go serwisować.

Zajęcia sportowe, zarówno dla dzieci jaki i dorosłych, będą podzielone na dwa bloki:

"Aktywne przygotowanie do sezonu" - zajęcia kondycyjno-wzmacniające prowadzone w Parku Szczęśliwickim.

"Jazda na stoku" - rozgrzewki i szkolenia z jazdy na nartach odbywające się na stoku CSN "Szczęśliwice". Treningi będą rozpoczynać się o każdej pełnej godzinie, między 13:00 a 18:00.

Zapisy do udziału w treningach będą prowadzone od godziny 12.00 na parterze budynku CSN "Szczęśliwice" w wyznaczonym miejscu. Każdy, kto zgłosi się do udziału w treningu otrzyma kupon na loterię, której zwycięzcy zostaną wyłonieni w trakcie trwania imprezy. Sponsorami nagród są partnerzy Klubu Narciarski RASC - firmy Rossignol, Majesty oraz Briko.

Wszystkich amatorów białego szaleństwa zachęcamy do aktywnego wypoczynku i życzymy dobrej zabawy. Do zobaczenia na Całorocznym Stoku Narciarskim "Szczęśliwice"!

Organizatorzy:

wosir logo logo

loga partnerów