Sport.pl

Jak bardzo tanio ubrać się na narty? Kompletny, nowy strój za mniej niż 340 złotych.

Uważasz, że strój narciarski kosztuje fortunę? Ten topowy na pewno tak, ale jeżeli zamierzasz spędzić na stoku tylko sześć dni w ciągu roku i dysponujesz ograniczonym budżetem, polecam zakupy na aukcjach internetowych i poszukiwania wśród znajomych. Przeprowadziliśmy symulację. Znaleźliśmy kompletny ubiór narciarski poniżej 340 zł. Wyszukane przeze nas ubrania są nowe - za używane możemy zapłacić jeszcze mniej.
Komentarze (26)
Jak bardzo tanio ubrać się na narty? Kompletny, nowy strój za mniej niż 340 złotych.
Zaloguj się
 • randolff

  Oceniono 62 razy 18

  Przecież to wszystko są produkty typu "looks-like". Działają, ale tylko w ściśle określonych warunkach, słońce, lekki mróz, such śnieg, jeden zjazd oślą łączką na godznię. Przy innym użytkowniu i warunkach to kurtka w której zapocimy się po dwóch zjazdach, spodnie i rękawice, którze przemiękną przy pierwszym kontakcie z mokrym śniegiem, gogle zaparują przy pierwszym użyciu...
  A hasło "nie kupuj markowych - płacisz za logo" to już czysty populizm, wymysł kogoś kto nigdy nie używał markowych produktów więc trudno żeby widział różnicę. Produkty porównywalne jakością do polędwicy za 9,99, "kokakoli" za 1,29 czy tabletów za 199.

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 19 razy 11

  Kurtka z linku just play ma membrane 20000 co nalezalo by sprawdzic w tescie na lodowcu.
  Placisz dianko za towar wyprodukowany przez sprawdzonego producenta a nie tylko za marke.

 • cheyenne20

  Oceniono 19 razy 9

  Przesadzasz. Dla amatorow sprzęt "no name" jest wystarczajacy. W miare doskonalena umiejetnosci
  będą kupować ten markowy.

 • zawsze_edek

  Oceniono 5 razy 3

  jedna uwaga:
  5. Używane nie znaczy złe. - niestety jak kupujesz kurtkę z membraną to nie wiesz jak poprzedni właściciel prał swą odzież. a wystarczy jedno pranie w 60st lub płyn zmiękczający typu cocolino czy inne badziewie i cała membrana i jej odprowadzenie wody idzie się j bać, więc drogi autorze ta rada jest do d u p y!

 • jamesonwhiskey

  Oceniono 5 razy 3

  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu

 • kultureprofessoren

  Oceniono 8 razy 2

  Dawniej ludzie w zwyklej welnie jezdzili i tez bylo dobrze. Te wszystkie stroje to nic innego jak tylko dobrze skrojony marketing, ktory mowi nam ze musisz miec swietny modny stroj i wybitnej jakosci sprzet....

 • kalinta

  0

  Wg mnie na stroju narciarskim nie ma co oszczędzać. Nikt się nie chce przegrzać na stoku. Dobre ubrania z pierwszej warstwy to podstawa!

 • ma.ci.ej

  0

  Gogle za 14 zł ? Trochę słońca i zapalenie spojówek gotowe. To już bezpieczniejsza będze jazda bez gogli, bo wtedy przynajmniej od razu się czuje, że coś jest nie w porządku.
  I radziłbym, zwłaszcza na polskie, zatłoczone stoki obowiązkowo doliczyć kask.

 • tardisj

  Oceniono 4 razy 0

  Najważniejsze. Cena kurtki czy spodni narciarskich zależy często od membrany. I teraz tak. Kurtka czy spodnie z membraną 5 tys. starczy na temperatury powyżej 0C. Pod spód zakładamy bieliznę termoaktywną i nic więcej. W kurtkce z membraną 10 tys czy 20 tys przy tej temperaturze otoczenia, idzie się już porządnie spocić. Tak więc dobierajmy ubranie do pogody. Byłem tydzień temu w Czechach i mogę powiedzieć że spokojnie starczy membrana 5 tys. Taka markowa kurtka w outlecie kosztuje ponad 200-300 zł

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX