Gazeta.pl > narty >  jak?

Jak?

 • Jakie narty wybrać? Mały poradnik.

  narty.sport.pl 26-09-2011 06:59

  Właściwy wybór podstawowych akcesoriów narciarstwa zjazdowego - nart, butów i wiązań - jest jednym z podstawowych warunków, których spełnienie jest konieczne do czerpania satysfakcji z uprawiania tej dyscypliny sportu. Przy zakupie nart najważniejszym kryterium są nasze umiejętności techniczne, kondycja oraz wzrost. Aktualnie na rynku mamy ogromny wybór kolekcji najlepszych światowych firm, wśród których każdy na pewno może znaleźć odpowiednie dla siebie deski.

 • Na stoku... alternatywnie

  ko000, youtube.com 20-01-2011 11:35

  Narty i snowboard - to najpopularniejsze środki poruszania się po stoku. Ale nie jedyne. Zobacz na czym można jeszcze szusować po śniegu. To najlepszy przykład, że ludzka wyobraźnia nie zna granic.

  Skomentuj (11)

  Co zrobić by poczuć krawędź?

  www.blancsport.pl 13-11-2010 18:32

  Jesteś doświadczonym narciarzem, nie straszne są Tobie i czarne trasy i zalodzony śnieg a przez muldy przedzierasz się niczym pług wirnikowy przez przełęcz Krowiarki. Masz nowoczesne, taliowane narty o niedużym promieniu skrętu i czujesz, że te narty potrafią coś więcej niż jesteś w stanie z nich wyciągnąć.

  Skomentuj (0)
 • Skituring - kroki na fokach

  Barbara Suchy 10-11-2010 13:24

  Nie lubisz czekać w kolejce do wyciągu, tłoków na stokach a chciałbyś obcować z przyrodą mając pod nartami świeży, nietknięty śnieg? Może spróbujesz skituringu?

  Skomentuj (0)

  Narty biegowe, gdy stoją wyciągi

  Zofia Musielewicz 06-11-2010 13:55

  Już pierwsze kroki na wąskich i pozbawionych kantów nartach biegowych sprawiają wiele radości i zapowiadają nie lada atrakcje. Kiedy przed kilku laty kupowaliśmy nasze narty, niewiele wiedzieliśmy o sprzęcie, a i o fachowe informacje nie było łatwo.

  Skomentuj (2)
 • Butik - narciarstwo biegowe

  Filip Ławiński, LOGO24 02-11-2010 21:36

  Niestety, narciarstwo klasyczne wciąż nie jest w Polsce sportem zbyt popularnym. W dodatku sprzedaż sprzętu jest ściśle uzależniona od pogody. Jeśli zima jest ciepła i bezśnieżna, liczba sprzedanych desek, wiązań i butów jest bardzo niewielka. Dlatego wiele firm w ogóle nie sprowadza do Polski swojego sprzętu biegowego. Ze skromnej oferty rynkowej wybraliśmy dla was kilka propozycji.

  Skomentuj (0)
 • Norweska specjalność

  Wojciech Todur, LOGO24 02-11-2010 20:59

  Poprowadziły nas na biegun, poniosły tam, gdzie się zapuszczały tylko najodważniejsze niedźwiedzie polarne. - Jeżeli cokolwiek zasługuje na miano sportu sportów, to musi być właśnie bieg na nartach - powiedział ponad sto lat temu niezwykły badacz polarny Norweg Fridtjof Nansen.

  Skomentuj (0)

  Podstawy freeride'u. Poradnik dla początkujących

  Magazyn NarciarSKI 14-12-2007 13:22

  Po to, aby bezpiecznie uprawiać freeride niezbędne jest kilka zasad, które pewnie gdzieś zostały skodyfikowane, ale możemy stworzyć własne

  Skomentuj (2)

  System uzyskiwania uprawnień instruktorskich

  SITN 10-10-2007 00:00

  Istniejący od wielu lat sposób zdobywania uprawnień instruktorskich nie ulega istotnym zmianom. Korekty wprowadzone w tym systemie mają na celu ułatwienie zdobywania uprawnień instruktorskich.

  Skomentuj (0)